Тренутно гледате страницу: Почетна Север сениори
Резултати: Друга лига - север, сениори

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

15. коло
Партизан - Сомбор 3:2 (25:17, 20:25, 12:25, 25:20, 15:7)
Врбас - Херцеговина 0:3 (25:27, 16:25, 22:25)
Дунав Волеј - Кулпин 3:2 (22:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:13)
Бечеј - Пролетер 0:3 (22:25, 13:25, 23:25)
Војводина НС Семе 2 - Младост Турија 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)
14. коло
Сомбор - Пролетер 3:1 (25:15, 22:25, 25:20, 25:22)
Херцеговина - Дунав Волеј 0:3 (19:25, 21:25, 11:25)
Кулпин - Бечеј 3:1 (22:25, 25:17, 25:20, 25:20)
Младост Турија - Врбас 3:0 (25:22, 25:10, 25:15)
Партизан - Војводина НС Семе 2 1:3 (25:20, 20:25, 12:25, 21:25)
13. коло
Војводина НС Семе 2 - Сомбор 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
Бечеј - Херцеговина 3:0 (25:8, 25:14, 25:17)
Пролетер - Кулпин 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 24:26)
Дунав Волеј - Младост Турија 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
Врбас - Партизан 0:3 (13:25, 13:25, 18:25)
12. коло
Сомбор - Кулпин 0:3 (15:25, 25:27, 13:25)
Херцеговина - Пролетер 0:3 (18:25, 12:25, 8:25)
Младост Турија - Бечеј 2:3 (25:13, 19:25, 25:22, 22:25, 9:15)
Партизан - Дунав Волеј 1:3 (18:25, 22:25, 25:22, 19:25)
Војводина НС Семе 2 - Врбас 3:0 (25:15, 25:13, 25:12)
11. коло
Врбас - Сомбор 1:3 (22:25, 25:22, 18:25, 21:25)
Кулпин - Херцеговина 3:0 (25:13, 25:17, 25:18)
Пролетер - Младост Турија 3:0 (25:17, 25:11, 25:20)
Бечеј - Партизан 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)
Дунав Волеј - Војводина НС Семе 2 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 22:25)
10. коло
Сомбор - Херцеговина 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
Младост Турија - Кулпин 0:3 (14:25, 24:26, 14:25)
Партизан - Пролетер 3:2 (28:26, 27:25, 20:25, 22:25, 15:12)
Војводина НС Семе 2 - Бечеј 3:1 (22:25, 25:22, 25:15, 25:15)
Врбас - Дунав Волеј 0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
9. коло
Дунав Волеј - Сомбор 3:0 (25:21, 25:17, 25:9)
Младост Турија - Херцеговина 3:2 (26:24, 19:25, 26:28, 25:23, 15:9)
Партизан - Кулпин 3:1 (16:25, 25:18, 29:27, 25:19)
Војводина НС Семе 2 - Пролетер 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
Врбас - Бечеј 0:3 (7:25, 15:25, 20:25)
8. коло
Сомбор - Младост Турија 1:3 (20:25, 28:26, 31:33, 18:25)
Херцеговина - Партизан 0:3 (17:25, 16:25, 22:25)
Кулпин - Војводина НС Семе 2 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
Пролетер - Врбас 3:0 (25:8, 25:18, 25:14)
Бечеј - Дунав Волеј 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)
7. коло
Бечеј - Сомбор 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
Војводина НС Семе 2 - Херцеговина 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)
Врбас - Кулпин 0:3 (22:25, 18:25, 12:25)
Дунав Волеј - Пролетер 3:1 (25:22, 25:19, 21:25, 25:22)
Партизан - Младост Турија 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
6. коло
Сомбор - Партизан 1:3 (25:23, 17:25, 11:25, 17:25)
Херцеговина - Врбас 2:3 (25:20, 23:25, 25:18, 24:26, 13:15)
Кулпин - Дунав Волеј 3:1 (25:21, 16:25, 26:24, 25:22)
Пролетер - Бечеј 3:0 (25:19, 25:10, 25:16)
Младост Турија - Војводина НС Семе 2 1:3 (18:25, 23:25, 25:22, 22:25)
5. коло
Пролетер - Сомбор 3:0 (25:16, 25:12, 25:8)
Дунав Волеј - Херцеговина 3:0 (25:15, 25:19, 25:14)
Бечеј - Кулпин 0:3 (24:26, 22:25, 22:25)
Врбас - Младост Турија 2:3 (25:20, 15:25, 16:25, 25:19, 9:15)
Војводина НС Семе 2 - Партизан 3:0 (25:15, 25:16, 25:14)
4. коло
Сомбор - Војводина НС Семе 2 0:3 (17:25, 15:25, 22:25)
Партизан - Врбас 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
Младост Турија - Дунав Волеј 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
Херцеговина - Бечеј 0:3 (20:25, 22:25, 21:25)
Кулпин - Пролетер 3:2 (25:21, 26:28, 25:22, 23:25, 15:13)
3. коло
Кулпин - Сомбор 3:0 (25:17, 27:25, 25:21)
Пролетер - Херцеговина 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
Бечеј - Младост Турија 3:0 (30:28, 25:20, 25:18)
Дунав Волеј - Партизан 3:1 (25:12, 21:25, 25:21, 25:17)
Врбас - Војводина НС Семе 2 0:3 (17:25, 13:25, 37:39)
2. коло
Сомбор - Врбас 3:0 (25:22, 25:13, 25:22)
Војводина НС Семе 2 - Дунав Волеј 1:3 (20:25, 18:25, 25:14, 13:25)
Партизан - Бечеј 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
Младост Турија - Пролетер 1:3 (28:26, 18:25, 17:25, 17:25)
Херцеговина - Кулпин 1:3 (18:25, 25:23, 24:26, 14:25)
1. коло
Херцеговина - Сомбор 1:3 (20:25, 23:25, 25:21, 20:25)
Кулпин - Младост Турија 3:1 (15:25, 25:17, 25:20, 25:18)
Пролетер - Партизан 2:3 (22:25, 25:21, 25:12, 16:25, 15:17)
Бечеј - Војводина НС Семе 2 3:2 (22:25, 25:11, 25:20, 22:25, 15:13)
Дунав Волеј - Врбас 3:0 (25:6, 25:19, 25:11)