Тренутно гледате страницу: Почетна Центар сениорке
Резултати: Друга лига - центар, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

11. коло
ЖОК Шумадија - ЖОК Млади Радник 3:1 (21:25, 25:7, 25:20, 25:13)
Фортуна Плус - Партизан 2 0:3 (22:25, 18:25, 23:25)
Лазаревац - Ас Батајница 3:0 (25:12, 25:11, 25:12)
Техничар (СД) - Рибница Мионица 1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 16:25)
Ред Фокс Смеч 5 - Карађорђе (Ж) 3:0 (25:17, 25:14, 25:16)
Имлек - Лаки Стар (Бгд.) 3:1 (25:10, 21:25, 25:16, 25:19)
10. коло
ЖОК Млади Радник - Имлек 1:3 (25:21, 11:25, 14:25, 7:25)
Лаки Стар (Бгд.) - Ред Фокс Смеч 5 2:3 (25:20, 25:18, 22:25, 23:25, 12:15)
Карађорђе (Ж) - Техничар (СД) 0:3 (6:25, 14:25, 19:25)
Рибница Мионица - Лазаревац 1:3 (20:25, 25:19, 12:25, 17:25)
Ас Батајница - Фортуна Плус 3:1 (20:25, 25:12, 25:18, 28:26)
Партизан 2 - ЖОК Шумадија 3:1 (25:17, 25:27, 25:16, 25:17)
9. коло
Партизан 2 - ЖОК Млади Радник 3:0 (25:13, 25:13, 25:10)
ЖОК Шумадија - Ас Батајница 3:0 (25:23, 25:18, 25:12)
Фортуна Плус - Рибница Мионица 0:3 (20:25, 26:28, 17:25)
Лазаревац - Карађорђе (Ж) 3:0 (25:13, 25:6, 25:16)
Техничар (СД) - Лаки Стар (Бгд.) 1:3 (11:25, 25:14, 14:25, 24:26)
Ред Фокс Смеч 5 - Имлек 3:2 (16:25, 25:21, 25:18, 16:25, 15:7)
8. коло
ЖОК Млади Радник - Ред Фокс Смеч 5 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
Имлек - Техничар (СД) 3:0 (25:9, 25:13, 25:10)
Лаки Стар (Бгд.) - Лазаревац 3:2 (25:22, 25:14, 15:25, 19:25, 15:10)
Карађорђе (Ж) - Фортуна Плус 0:3 (14:25, 18:25, 13:25)
Рибница Мионица - ЖОК Шумадија 0:3 (23:25, 14:25, 20:25)
Ас Батајница - Партизан 2 3:1 (25:18, 15:25, 25:19, 25:20)
7. коло
Ас Батајница - ЖОК Млади Радник 3:1 (25:11, 20:25, 25:15, 25:20)
Партизан 2 - Рибница Мионица 2:3 (17:25, 25:17, 25:17, 21:25, 15:17)
ЖОК Шумадија - Карађорђе (Ж) 3:0 (25:23, 25:15, 25:17)
Фортуна Плус - Лаки Стар (Бгд.) 2:3 (25:18, 24:26, 26:24, 22:25, 8:15)
Лазаревац - Имлек 3:2 (7:25, 18:25, 25:20, 25:22, 15:12)
Техничар (СД) - Ред Фокс Смеч 5 0:3 (20:25, 23:25, 10:25)
6. коло
ЖОК Млади Радник - Техничар (СД) 3:2 (25:14, 18:25, 25:23, 26:28, 15:13)
Ред Фокс Смеч 5 - Лазаревац 1:3 (17:25, 12:25, 25:21, 17:25)
Имлек - Фортуна Плус 3:0 (25:17, 25:22, 25:18)
Лаки Стар (Бгд.) - ЖОК Шумадија 2:3 (13:25, 23:25, 25:22, 25:16, 11:15)
Карађорђе (Ж) - Партизан 2 1:3 (20:25, 25:22, 2:25, 12:25)
Рибница Мионица - Ас Батајница 3:0 (25:6, 25:14, 25:17)
5. коло
Рибница Мионица - ЖОК Млади Радник 3:0 (25:17, 25:19, 25:11)
Ас Батајница - Карађорђе (Ж) 3:0 (25:17, 25:17, 25:9)
Партизан 2 - Лаки Стар (Бгд.) 1:3 (11:25, 26:24, 22:25, 12:25)
ЖОК Шумадија - Имлек 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
Фортуна Плус - Ред Фокс Смеч 5 1:3 (11:25, 25:19, 15:25, 25:27)
Лазаревац - Техничар (СД) 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)
4. коло
ЖОК Млади Радник - Лазаревац 0:3 (11:25, 11:25, 10:25)
Техничар (СД) - Фортуна Плус 1:3 (16:25, 18:25, 25:22, 21:25)
Ред Фокс Смеч 5 - ЖОК Шумадија 2:3 (20:25, 26:28, 25:15, 25:23, 10:15)
Имлек - Партизан 2 3:1 (25:22, 25:13, 21:25, 25:16)
Лаки Стар (Бгд.) - Ас Батајница 3:1 (25:18, 25:16, 24:26, 25:15)
Карађорђе (Ж) - Рибница Мионица 0:3 (15:25, 21:25, 15:25)
3. коло
Карађорђе (Ж) - ЖОК Млади Радник 2:3 (19:25, 25:20, 25:20, 15:25, 8:15)
Рибница Мионица - Лаки Стар (Бгд.) 1:3 (25:18, 15:25, 24:26, 23:25)
Ас Батајница - Имлек 0:3 (11:25, 11:25, 11:25)
Партизан 2 - Ред Фокс Смеч 5 2:3 (21:25, 20:25, 25:21, 25:23, 14:16)
ЖОК Шумадија - Техничар (СД) 3:1 (23:25, 25:23, 25:17, 25:5)
Фортуна Плус - Лазаревац 1:3 (12:25, 25:23, 21:25, 11:25)
2. коло
ЖОК Млади Радник - Фортуна Плус 0:3 (20:25, 15:25, 15:25)
Лазаревац - ЖОК Шумадија 3:2 (22:25, 25:18, 25:22, 18:25, 19:17)
Ред Фокс Смеч 5 - Ас Батајница 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
Имлек - Рибница Мионица 3:1 (25:18, 27:25, 22:25, 25:22)
Лаки Стар (Бгд.) - Карађорђе (Ж) 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
Техничар (СД) - Партизан 2 0:3 (20:25, 22:25, 10:25)
1. коло
Лаки Стар (Бгд.) - ЖОК Млади Радник 3:0 (25:14, 25:10, 25:11)
Карађорђе (Ж) - Имлек 0:3 (13:25, 5:25, 6:25)
Рибница Мионица - Ред Фокс Смеч 5 3:1 (24:26, 25:17, 25:15, 25:19)
Ас Батајница - Техничар (СД) 0:3 (13:25, 17:25, 31:33)
Партизан 2 - Лазаревац 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)
ЖОК Шумадија - Фортуна Плус 3:1 (25:12, 25:20, 21:25, 25:13)